Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

O nás

Spoločnosť SK-technik vznikla v roku 2002 primárne ako výhradný distribútor výrobcu registračných pokladníc značky NOVITUS, ktorá sa dlhodobo drží na prvej priečke v predajnosti a kvalite na domácom trhu. Spoločnosť SK-technik sa stala hrdou súčasťou svetovej exportnej distribučnej siete značky NOVITUS práve v roku 2017. Vzhľadom na aktuálne nejasnú legislatívnu situáciu na Slovenskom trhu v roku 2018 sme sa rozhodli počkať s uvedením produktov značky NOVITUS až do jej vyjasnenia.

Spolu s registračnými pokladnicami a príslušenstvom sme veľmi radi, že sme sa v roku 2018 stali oficiálnym distribútorom špičkových PC a príslušenstva značky Shuttle, ktoré sú primárne určené pre profesionálnu prácu s PC.

Prinášame Vám taktiež obchodné váhy Dibal vysokej kvality za prijateľnú cenu a široké spektrum POS tlačiarní s EAN čítačkami čiarových a QR kódov, ktoré prezentujeme pod vlastným obchodným označením FISK.

Našou základnou filozofiou je „spokojný zákazník“. Toho sa snažíme dosiahnuť v prvom rade ponukou kvalitných produktov spolu s odbornou podporou so zameraním na cítenie pridanej hodnoty zákazníkom - dealerom. Veríme, že práve budovanie dôvery a spokojnosti k našim produktom smerom od výrobcu ku konečnému spotrebiteľovi je cesta úspechu pre všetky články reťazca.

„Môžete sa na nás spoľahnúť“


Žiadne produkty

To be determined Doprava
0.00 € Celkom

Cena bez DPH

Pokladňa