Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

NOVITUS

-        NOVITUS je lídrom na poľskom trhu v oblasti poskytovania technologických riešení na podporu obchodu, služieb a logistiky. NOVITUS zaručuje najmodernejšie technológie v oblasti elektroniky a informatiky používané vo fiškálnych zariadeniach, automatických identifikačných zariadeniach a elektronických meradlách.

 

NOVITUS má jednu z najbohatších a najkomplexnejších ponúk v tejto oblasti a jej hlavným princípom je flexibilita a hľadanie najlepších riešení pre skutočné potreby zákazníkov.

 

Vďaka investíciám do oddelenia výskumu a vývoja a práci inžinierov úspešne konkurujú výrobky s označením NOVITUS s podobnými zariadeniami japonských a západoeurópskych spoločností. Už niekoľko rokov je NOVITUS jedným z lídrov v Poľsku vo svojom sektore a úspešne pôsobí na zahraničných trhoch takmer na všetkých kontinentoch.

 

NOVITUS je pobočkou a značkou spoločnosti COMP SA.

 

SHUTTLE

 

-        Spoločnosť Shuttle, založená v roku 1983, má centrálu v Taipei na Taiwane a je globálnym lídrom v oblasti informačných technológií a výroby. Spoločnosť Shuttle, ktorá bola pôvodne založená ako výrobca počítačových základných dosiek, využila vysoko uznávané možnosti výskumu a vývoja a patentované technológie chladenia a rozšírila ponuku na počítačové produkty špičkovej kvality. V súčasnosti počítače Shuttle XPC pozostávajú zo spotrebiteľských a komerčných produktov vrátane; Cube (mini-tower), Slim (1,3L a 3L), Nano a All-in-One PC.

 

Spoločnosť Shuttle takisto investovala roky do vývoja softvéru pre aplikácie digitálneho vzdelávania a domácej automatizácie. Riešenia spoločnosti Shuttle na kľúč zahŕňajú digitálne vzdelávanie EDUPAL a inteligentné bývanie SMARTVILLE.

 

Spoločnosť Shuttle sa môže pochváliť rozsiahlou celosvetovou sieťou dcérskych spoločností, predajcov, partnerov a dodávateľov.

 

DIBAL

 

Počiatky spoločnosti Dibal sú v roku 1985, kedy začali vyrábať maloobchodné váhy ako neoddeliteľnú súčasť skupiny Novatronic, ktorá bola uznaná za svoju činnosť v oblasti elektronického inžinierstva a komunikácie.

 

Kombinácia know-how spoločnosti Novatronic a Dibal viedla k tomu, že v roku 1986 bola predstavená elektronická váha vybavená systémom komunikácie s počítačom, ktorý je považovaný za prelomový projekt napr. v Španielsku. O tri roky neskôr vyvinuli váhu s dvoma tlačiarňami (popis váženého produktu a obchodné informácie), ktoré zákazníci veľmi oceňovali v maloobchodnom sektore kvôli úsporám v nákladoch.

 

S cieľom splniť neustále rastúce požiadavky klientov Dibal rozšíril oblasť pôsobenia, rozvíjali priemyselné váhy a automatické systémy váženia a označovania od roku 1992.

 

V nasledujúcich rokoch Dibal pokračoval v práci na prispôsobení ponuky meniacim sa potrebám trhu: váhy prispôsobené zmene meny (napr. USD - EUR), počítačové váhy, priemyselné zariadenia s dynamickým vážením atď.

 

V roku 2013 opäť priniesli revolúciu na trhu obchodných váh s uvedením jedinej váhy s dotykovým displejom na svete (D-900).

 

Vo svete priemyslu sa najnovší vývoj zameral predovšetkým na zvýšenie výkonu zariadenia a uľahčenie jeho používania tým, že sa stal intuitívnejším (dotyková obrazovka, vizuálny dizajn, správa informácií pomocou grafiky a štatistiky atď. .). Všetky tieto snahy vyústili do spustenia radu 4000+ v roku 2015.

 

FISK

 

Pod vlastným obchodným označením a modelovou radou prinášame na trh čítačky čiarových 1D/2D kódov a termo POS tlačiarní s vynikajúcim pomerom kvalita/cena.


Žiadne produkty

To be determined Doprava
0.00 € Celkom

Cena bez DPH

Pokladňa